O nas

Ergotom logoErgotom – to kompleksowe podejście do BHP. Specjalizujemy się w szeroko pojętych zagadnieniach z Bezpieczeństwa i Higieny Pracy. Stawiamy na jakość i wysokie kompetęcje – zawsze zgodne z najnowszym stanem prawnym, wymogami formalnymi, dobrymi praktykami, a także osiągnieciami technologicznymi.

W pierwszej kolejności skupiamy się na dbaniu o interesy naszych kontrahentów – związane z szerokim zakresem BHP. Posiadamy doświadczenie zdobywane na przestrzeni wielu lat w różnych obszarach działalności związanych z BHP. Dzięki dużemu doświadczeniu potrafimy wdrażać najkorzystniejsze rozwiązania, które procentują w długofalowych rachunkach realnego bezpieczeństwa oraz wyników ekonomicznych. 

Specjaliści Ergotom posiadają wszystkie uprawnienia, wymagane w kompleksowej obsłudze BHP oraz doradztwa i zarządzania w tym zakresie. Posiadamy dodatkowe uprawnienia audytorskie: ISO: 45001, 9001, 14001, 27701 a także dodatkowo zarządzania tymi systemami w sposób zintegrowany. Każdy z naszych pracowników posiada uprawnienia instruktora pierwszej pomocy i certyfikaty zarządzania ergonomią i bezpieczeństwem w miejscach pracy.

Staramy się tworzyć merytoryczne publikacje z zakresu BHP i powiązanych obszarów naszej działalności. Aktywnie wspieramy grupy tematyczne z poradami z zakresu BHP. Zależy nam, aby osoby związane z BHP reprezentowały wyłącznie wysokie kwalifikacje i stan wiedzy oraz profesjonalizm działania.

Nasi specjaliści są praktykami w dziedzinie Bezpieczeństwa i Higieny Pracy. To nie jest tylko zawód, ale także nasza pasja. 

Zapraszamy do kontaktu oraz korzystania z naszych usług i publikacji.