Ergotom BHPErgotom – to kompleksowe podejście do BHP. Specjalizujemy się w szeroko pojętych zagadnieniach z Bezpieczeństwa i Higieny Pracy. Stawiamy na jakość i wysokie kompetencje – zawsze zgodne z najnowszym stanem prawnym i wymogami formalnymi. Kierujemy się dobrymi praktykami, a także najnowszymi osiągnieciami technologicznymi i badawczymi w zakresie bezpieczeństwa.

W pierwszej kolejności skupiamy się na dbaniu o interesy naszych kontrahentów – związane z szerokim zakresem BHP. Posiadamy doświadczenie zdobywane na przestrzeni wielu lat, w różnych obszarach działalności związanych z BHP. Dzięki dużemu doświadczeniu, potrafimy wdrażać najkorzystniejsze rozwiązania. Takie podejście procentuje w długofalowych rachunkach realnego zwiększenia bezpieczeństwa, oraz korzystnych wynikach ekonomicznych. 

Specjaliści Ergotom posiadają wszystkie uprawnienia, wymagane w kompleksowej obsłudze BHP oraz doradztwa i zarządzania w tym zakresie. Posiadamy certyfikowane uprawnienia audytorskie: ISO: 45001, 9001, 14001, 27701, a także zarządzania tymi systemami w sposób zintegrowany – w tym dodatkowe certyfikaty przedstawicielstwa najwyższego kierownictwa w tych systemach zarządzania. Każdy z naszych pracowników posiada dodatkowo uprawnienia instruktora pierwszej pomocy i certyfikaty zarządzania ergonomią i bezpieczeństwem w miejscach pracy. 

Staramy się tworzyć merytoryczne publikacje z zakresu BHP i powiązanych obszarów naszej działalności. Aktywnie wspieramy grupy tematyczne z zakresu BHP. Zależy nam, aby osoby związane z BHP reprezentowały wyłącznie wysokie kwalifikacje i stan wiedzy, a także profesjonalizm działania.

Nasi specjaliści są wyłącznie praktykami w dziedzinie Bezpieczeństwa i Higieny Pracy. Posiadają doświadczenie w pracy w dużych fabrykach, wojsku, dużych instytucjach administracji państwowej i większości mniejszych działalnościach gospodarczych. To nie jest tylko zawód, ale także nasza pasja. 

Zapraszamy do kontaktu oraz korzystania z naszych usług i publikacji.